Jau aišku, kad 60-oji baldų ir dizaino paroda „Salone del Mobile“ šiemet vyks ne balandžio, bet birželio mėnesį. O tiksliau – birželio 7-12 dienomis.

Naujoji “Salone del Mobile” prezidentė Maria Porro šį sprendimą motyvavo tuo, kad tai bus proga dalyviams, lankytojams, žurnalistams ir visai tarptautinei baldų ir dizaino bendruomenei geriau pasiruošti šiam tikrai svarbiam renginiui.

2022-ųjų teminės parodos dalys – „EuroCucina“, kurioje dalyvaus virtuvės baldų ir įrangos gamintojai bei vonios įrangos gamintojų ekspozicija.

Šių metų parodoje – išskirtinis dėmesys bus skiriamas tvarumo temai, kuri jau buvo akcentuota dar praėjusių metų rudenį įvykusioje „supersalone“. Šis renginys tapo tarsi „generalinė“ pagrindinės parodos repeticija, kurioje organizatoriai ne tik pristatė naują renginio koncepciją, bet ir galėjo pamatuoti pasaulinės baldų pramonės ir dizaino rinkos "temperatūrą" po COVID-19 pandemijos.

Bet kokiu atveju grįžti į Milaną po dviejų metų pertraukos – didžiulis įvykis visai pasaulinei baldų pramonės ir dizaino bendruomenei. O geros naujienos visada suteikia vilties ir tikėjimo. Ypač dabar.