Vasario 7-11 dienomis Vokietijos mieste Frankfurte prie Maino vėl vyks didžiausia plataus vartojimo prekių paroda „Ambiente“. Tai namams skirti daiktai nuo baldų, šviestuvų iki dekoratyvinių aksesuarų, taip pat dovanos, suvenyrai, floristika, juvelyrikos dirbiniai, bižuterija, indai, virtuvės ir stalo įrankiai.
Šios parodos mastelį atspindi sausa statistika: kasmet į ją suplūsta virš 140 000 lankytojų. Nors paroda užima įspūdingą plotą – daugiau 300 000 kvadratinių metrų. Pagal plotą maždaug 23 futbolo stadionuose prisistato apie 4500 kompanijų iš 92 šalių.

2020 metais išliks jau pernai pasiteisinusi parodos koncepcija – lankytojų patogumui paroda suskirstyta į tris temines erdves. „Living“ pristatomi interjero dizaino, namų apyvokos daiktai. „Giving“ – įvairios dovanos, suvenyrai, asmeniniai aksesuarai. „Dining“ eksponuojama viskas, kas skirta virtuvei ir stalo serviravimui. Beje, „Dining“ ekspozicija užima daugiau kaip pusę viso parodos ekspozicinio ploto, todėl laikoma didžiausia virtuvei, stalo dekoravimui ir įrankiams skirta paroda pasaulyje.

Parodoje tradiciškai bus pristatoma ir intriguojanti interjero dizaino tendencijų ekspozicija „Trends“, kurioje dizaino studija „Stilbüro bora.herke.palmisano“ pateiks savo 2020 metų stiliaus ir dizaino tendencijų įžvalgas. Sebastianas Berge teminėje ekspozicijoje „Solutions“ pristatys įdomiausias gyvenimo būdo ir stiliaus naujoves bei inovacijas. Parodos lankytojai galės susipažinti ir su geriausiais Vokietijos dizaino pavyzdžiais – Vokietijos dizaino konkurso nugalėtojais. Jauni ir perspektyvūs pasaulio dizaineriai turės progą prisistatyti specialioje erdvėje „Talents“.

2020 metų parodoje bus ir naujienų – viena įdomiausių – teminė ekspozicija „Focus on Design“, kurioje bus galima susipažinti su konkrečios šalies dizaino pasiekimais. Šių metų svečias – Brazilija.

Pardavimų profesionalų laukia intriguojančios paskaitos ir diskusijos milžiniško susidomėjimo sulaukiančioje „Ambiente akademijoje“ („Ambiente Academy“), kurioje pardavimų ekspertai dalinsis savo įžvalgomis apie naujausias pardavimų tendencijas.

Tad ką matyti „Ambiente“ tikrai bus. Svarbiausia – visur suspėti.

Vieta ir laikas- 2020 vasario 7-11 Frankfurte prie Maino (Vokietija)

Daugiau informacijos apie parodą

Foto – Messe Frankfurt