2018 vasario 9-13 dienomis Frankfurte prie Maino vyks didžiausia pasaulyje plataus vartojimo prekių paroda „Ambiente“, kasmet sutraukianti virš 140 000 lankytojų iš pusantro šimto pasaulio šalių. Keturi „taip“, kodėl į šią parodą verta keliauti ir 2018-aisiais.

ĮSPŪDINGAS PARODOS DYDIS IR DALYVIŲ SKAIČIUS. 2017 metais didžiausioje pasaulyje plataus vartojimo prekių parodoje dalyvavo virš 4 460 dalyvių iš 94 šalių. Bendras parodos plotas – net 308 000 kvadratinių metrų Gausiausiai praeitų metų parodoje lankėsi svečiai iš šių dešimties šalių (po Vokietijos): Italijos, Kinijos, Prancūzijos, JAV, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Šveicarijos, Pietų Korėjos ir Turkijos. Organizatoriai skelbia, kad jau dabar užimta 94 proc. viso 2018 metų parodos ploto. Keliaujantiems į šią parodą pirmą kartą būtų galima duoti vienintelį patarimą – labai aiškiai žinoti, ką norite pamatyti ir nesistengti per kelias dienas apibėgti visos parodos- tai paprasčiausiai neįmanoma.

VISAS PLATAUS VARTOJIMO PREKIŲ SPEKTRAS. Parodos ekspozicijos suskirstytos į tris pagrindinės temines grupes – LIVING, GIVING, DINING, kurios užima po kelis milžiniškus paviljonus, tad parodoje ir garsiausios pasaulio kompanijos, ir nišiniai gamintojai pristato viską, ko reikia namams, buičiai, komfortiškam, patogiam ir estetiškam kasdieniam gyvenimui.  

2018 METŲ PARODOS SVEČIAS – NYDERLANDŲ KARALYSTĖ. Nyderlandai tapo septintąja parodos šalimi partnere po Danijos, Prancūzijos, Japonijos, JAV, Italijos ir Jungtinės Karalystės. Gilias dizaino, architektūros tradicijas turinti šalis parodoje pristatys nemažai teminių ekspozicijų ir renginių, tad .

PLATI IR ĮDOMI PARODOS PROGRAMA. „Ambiente“ garsėja satelitiniais renginiais. Parodoje pravartu pasidomėti ekspozicijomis, pristatymais ir paskaitomis ir tam skirti dalį laiko. Tradiciškai didelio interjero tendencijų mėgėjų dėmesio sulaukia interjero tendencijų ekspozicija „Trends 2018“, kurioje dizaino studijos „herke.palmisano” Galleria 1 pristatys 2018 metų interjero ir dizaino tendencijas. Ši ekspozicija suformuota iš įdomiausių ir naujausių parodos dalyvių naujienų. 2018 metų parodoje pirmą kartą ekspertai visas parodos dienas skaitys paskaitas. Tradiciškai vyks ir įvairūs kulinariniai šou, jaunųjų dizainerių ekspozicija „Talents“, „Solutions“, dizaino ekskursijos.